Kontakt

Kontaktní údaje:

Potřebujete pomoc s výběrem: poptávky zájezdů, hotelů, letenek? Chcete zaslat nabídku?

info@alereisen.cz

– veškerá nabídka je AKTUÁLNĚ online24 hodin, 7 dní v týdnu na webových stránkách.

– můžete ověřit dostupnost termínu, cenu, i časy odletů, odeslat nezávaznou objednávku.

Potřebujete pomoc s vyplněním objednávky, nezobrazuje se web správně? Jste na cestě, letišti, dovolené a potřebujete poradit? Rozmýšlíte se kam se vypravit na dovolenou s německou CK? Pak nás volejte na:

+420 775085798 (CZ/SK/RU)

– na tel.lince pomůžeme s orientací při výběru, podporou klientům na cestách, zkušenostmi, radou jak postupovat při objednávání Vaši dovolené. Každý den od pondělí do pátku od 9:00 – 18:00.

– tel. linka neslouží k rezervaci zájezdů ani k potvrzení cen,termínu a ostatních detailů vykazovaných na webové stránce. Operátor na lince nemá k dispozici rezervační systém pouze stejná data jako Vy. Veškerá tato data jsou v danou chvíli online na stránkách od všech nabízených CK i agentur. Pro poptání dovolené prosíme využijte vyhledávač na webových stránkách, nebo výše uvedený email.

Používáte sociální sítě? Pak se staňte naším fanouškem na sociální síti, sledujte nás a dostane se k Vám každá akční nabídka!

Další kontaktní údaje:
Majitel a vedoucí agentury Aleš Tichý
e-mail: ales.tichy@alereisen.cz

IT Správa, technické zázemí:
e-mail: info@alereisen.cz

CA Alereisen upozorňuje, že veškerá nabídka na webových stránkách je v danou chvíli aktuální a ONLINE. Ceny jsou konečné včetně všech poplatků. CA Alereisen není prodejcem, ale zprostředkovatelem zájezdů. A nemáme proto možnost nijak poskytovanou nabídku ovlivnit, co se týče změny ceny, rezervace a dalších podmínek CK. Můžeme pouze nabídnout doplňkové služby, jako je parkování na letišti, pojištění a podobné. Upozorňujeme, že bez odeslání elektronické objednávky nelze rezervovat poptávanou službu.

Výběr zájezdů, letenek, ubytování a dalších služeb, včetně odeslání objednávky, je NEZÁVAZNÉ a ZDARMA, až do jejich zaplacení. Následně se řídí smluvními podmínkami partnerských CK. Objednávka se stává závazně zarezervovanou až po uhrazení požadované částky / zálohy na účet partnerské CK. Proto je ve smlouvě uvedeno více bankovních domů pro online bankovnictví. V případě, že máte jiný bankovní dům počítejte s dobou převodu na účet partnerské CK až 24 hodin a s tím možné spojené riziko ztráty rezervace. Lze také úhradu složit na pobočkách bankovních domů.