Okružní plavby

Okružní plavby, Dovolená na moři, plavby Karibik

Úchvatné okružní plavby! Zpěněné vlny Vás budou hýčkat

Trpíte mořskou nemocí? Pokud zní odpověď ´ne´, prosím vstupte na palubu vybraných luxusních lodí! Okružní plavby – nezapomenutelné zážitky v plovoucím hotelu. Za velmi výhodné ceny se můžete nechat unášet oceánem. Ceny jsou naprosto srovnatelné s klasickým pobytem u moře. Ovšem zážitek je nesrovnatelný. Ve chvíli, kdy vstoupíte na palubu komfortní lodi, se realita rázem rozplyne jako chomáč zpěněné vlny. Okružní plavby – hoďte za hlavu všední starosti.

Romantické plavby po moři

Je čas pro změnu. Auto, letadlo, autobus, vlak – to je nuda. Frčí v dnešní internetové době plavby po moři. Moderní a nebojácní lidé umí využít svých možností. Plavby po moři už dávnou nejsou doménou zbohatlíků. Za naprosto úžasné ceny budete proplouvat nádherně zbarvenými úžinami a míjet bájné ostrovy s tajemnou minulostí. Jen si to představte, jak stojíte v kajutě u okna nebo na balkóně a koukáte na dovádějící delfíny.

Vánoce a Sylvestr na lodi

Nabízíme nezapomenutelné Vánoční, Silvestrovské a Novoroční zážitky na luxusních a zaoceánských lodích při Vánočních pobytech a Silvestrovské zábavě 2014/2015. Využijte plného komfortu plavebních společností se štědrovečerním programem All-Inclusive a Silvestrovskou párty na moři.

Nechte se pohoupat oceánem! Dovolená na lodi

Nabízíme Vám úchvatné zážitky za neskutečně nízké ceny – dovolená na lodi. Nehoupeme Vás, ale vlny oceánu Vás pohoupají ve chvíli, kdy učiníte správné rozhodnutí a objednáte si okružní plavbu. Dovolená na lodi – jídlo pět krát denně, fakultativní výlety, informační palubní časopis Vás každý večer bude informovat o nadcházejícím dni. Není to úžasné? Budete se cítit jako králové.

Nepřekonané – nenahraditelné! Plavby po Středozemním moři

Vzpomeňme na citát –„Láska je mnohem větší dobrodružství než plavba po moři.“ Nechceme se hádat, ale plavby po středozemním moři – to je mnohem větší zážitek než opakující se šarvátky spojené s láskou a žárlivosti. Na své dovolené snů budete s úžasem koukat na bezstarostný život podmořského světa. Během několika dnů se dostanete na místa, kde se Vám bude tajit dech. Je načase vyměnit dopravu v plechových kolečkových přepravkách za decentní plavbu na lodi.