O nás

Vážení obchodní partneři , kamarádi a cestovatelé.

Chtěl bych Vás seznámit se svým projektem.S internetovou bránou do světa zájezdů s vybranými zahraničními touroperátory.

Jak jistě všichni víte, zájezdy z Německa , Rakouska a ostatních okolních zemí bývají většinou řádově i o desítky tisíc korun levnější než ty samé , co nabízejí čeští touroperátoři.
Služby jsou na té nejvyšší úrovni a klient si vybírá z aktuální online nabídky více než sta tisíců možností, aktualizovaných do 2hodin od změny .

Proto jsem pro Vás připravil na stránkách www.alereisen.cz společně s renomovanými zahraničními cestovními kancelářemi, nejširší online nabídku zájezdů po celém světe.
Evropa ,Afrika, blízký východ , exotické cíle!
A to vše si máte možnost objednat , zažít , za nejnižší možné ceny .Včetně výhodných letenek, ubytování ve světě a spoustou dalších možností.
Veškeré obrázky jsou co nejčastěji aktualizovány a najdete zde i videa z některých destinací.
Také ovšem recenze k hotelům od českých návštěvníků , což může kolikrát pomoci v rozhodování , kterému hotelu dát přednost.A máte se i možnost podělit o zkušenosti s ostatními.
Postup , objednávání , nápovědu , co a jak udělat. Informace o destinacích , letištích a dopravě na letiště.To vše se dočtete v uvedených sekcích na webu alereisen.cz

CA Alereisen.cz Vám i zajistí přes naše partnery poradenský servis.Pomůže v případě problémů nespokojenosti, či nepříjemnostech , jako jsou reklamace u německých partnerů, ztráta zavazadel atd.i pokud nejste jazykově vybaveni.
Jsme si vědomi , že přechod z domácího prostředí na vysněnou dovolenou bývá doprovázen zvýšenou nervozitou a stresováním.
Proto od prvního okamžiku, kdy jste se na nás obrátili, abychom Vám zprostředkovali cestovní služby, jsme připraveni Vaším jménem jednat s cestovními kancelářemi a aeroliniemi.Zdarma také nabízíme naši pomoc při reklamačním řízení, ačkoliv jako zprostředkovatelská cestovní agentura nejsme ze zákona povinni reklamace vyřizovat.

Abych Vás déle nezdržoval a vy si mohli stránky www.alereisen.cz prohlédnout, popřeju Vám , kdo s námi pocestujete šťastnou ruku při výběru zájezdů, dobré počasí a poděkuji za důvěru , kterou jste vložili do mého nového projektu.
Všem kdo navštívili alereisen.cz děkuji za čas , který mi věnovali a budu se těšit na vaše ohlasy žádosti a připomínky k celému projektu.Dále se budu těšit , že vy , nebo vaši známí , kterým pevně věřím stránky do světa cestování www.alereisen.cz doporučíte, vyzkouší celý tento jednoduchý systém výběru dovolené a brzy s námi pocestují.
V případě jakéhokoliv dotazu jsem Vám plně k dispozici na mém soukromém mobilním čísle, nebo naši operátoři na uvedeném tel.,faxu,mailu,(kontakty jsou na stránkách alereisen.cz a to denně od 9:00 do 21:00.

Děkuji za důvěru a přeji hezký den a těším se na nové cestovatele.

Za celý kolektiv CA Alereisen.cz

Aleš Tichý
ales.tichy@alereisen.cz