Parkování na Letišti

Parkování na letišti Václava Havla Praha, Mnichov, Vídeň i zdarma, Go Parking Tuchoměřice

  

Parkování u letiště Václava Havla – Praha! Václav Havel Airport Prague

Vybrali jste si u CA Alereisen svůj vysněný zájezd last minute? Řešíte nyní problém s parkováním u Letiště Václava Havla, ať už v Praze, nebo na letišti v Německu, Rakousku. Nabízíme více než jen Last minute zájezdy, kde se o vše staráte sami. My vám s radostí věnujeme u vybraných zájezdů parkování na letišti Ruzyně v Praze, nebo na letišti v Mnichově a Vídni ZDARMA. Na dalších odletových letištích zajistíme parkování buď se slevou, nebo parking s kartami našich partnerů. V Praze máte možnost si přímo online parkování zařídit zde a o parkování u letiště se slevou mít zarezervováno před vaším odletem.

Týden, 14 dní parkování u letiště Zdarma u vybraných zájezdů. Případně využijte služby našeho partnera GO PARKING za pouhých 850 Kč na týden s odvozem a zpětným svozem.

O Vašeho čtyřkolového přítele se postaráme

Padlo konečné rozhodnutí a Vy se s celou rodinou a deseti kufry vydáváte do světa? Tentokrát s veškerým komfortem – letíte? Blahopřejeme! Strach z letadla potlačila dobrá slivovice a zbývá vyřešit problém jeden jediný, ale zásadní. Kde zaparkovat auto během své dovolené? Přece se nebudete drkotat na letiště vlakem. Máme pro Vás skvělý tip – parkování u Letiště Václava Havla za neuvěřitelně nízkou cenu a u vybraných zájezdu ZDARMA.

Parkování u letiště! Zaparkujeme, umyjeme, ošetříme škrábance

Na dovolenou se těšíme celý rok, ale kromě výběru dovolené svých snů musíme ještě vyřešit parkování u letiště Praha. Tahat se s kufry po celém Česku? Přesedat z vlaku do vlaku a autobusu. Možná se takoví lidé najdou, ale Vy milujete pohodlí. V žádném případě netoužíte obtěžovat své známé, aby Vás dovezli na letiště a zase pro Vás přijeli. Taxík – tudy cesta nevede. Cesta vede na GO parking.

Parkování letiště Ruzyně! Hlídáme Vaše auťáky jako ostříži

 

Ano – GO parking, to je skvělé řešení Vašeho problému. Míříme za šipkou – směr parkování letiště Ruzyně. Na pojištěném a dobře hlídaném parkovišti se opravdu o svého plechového miláčka nemusíte obávat. O Vaše auta se tady skvěle postarají. Ano – mají nebezpečně nízké ceny a poskytují skvělý servis.

Partner GO parking! Levné a bezpečné parkování

Skvělá volba! Partner GO parking – dokonale se postarají o Vaše auto.

Výhody parkovaní u našeho partnera

  • bezpečnost – systém trojí ochrany
  • rychlost – NONSTOP přeprava minibusy
  • velmi nízké ceny
  • zázemí a pohodlí

Parkování zdarma!

Máte pocit, že jste ztratili zrak? Ano, čtete dobře – parkování zdarma. To se hned tak nevidí. Čtěte tedy pozorně. U vybraných zájezdů máte parkování na letišti Praha, Mnichov, Vídeň ZDARMA, a pokud jste zvolili letiště ve Vídni, Norinberku nebo v Mnichově je doprava na letiště ZDARMA autobusy partnera STUDENT AGENCY.